Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynanan Süper Final maçının devre arasında ilginç bir olay yaşandı.Süper Final Şampiyonlar Ligi Grubu'nda ilk heyecan Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında yaşandı. Fenerbahçe'nin, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda ağırladığı rakibini 2-0 mağlup ettiği maçla ilgili ilginç bir iddia da ortaya atıldı.
Doğan Haber Ajansı'nın servis ettiği habere göre; Fenerbahçe maçının devre arasında Trabzonspor yedek kulübesinde bulunan bordo-mavili formalar, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda görevli sağlıkçılar tarafından izinsiz olarak alındığı belirtildi.
Bu gelişme sonrasında soyunma odasına giden Henrique, Glowacki ve Adrian'ın formalarının yerinde olmadığını gören kulüp görevlileri, malzemecilerden yeni forma istedikleri ve yedek kulübesine de formalara gözcülük yapması için bir kişi bıraktıkları kaydedildi.
YEREL BASIN YERDEN YERE VURDU: İNANMADILAR Kİ!
Fenerbahçe maçında alınan 2-0'lık mağlubiyeti Trabzon'da yayınlanan yerel gazeteler de takıma büyük eleştiriler getirerek okuyucularına duyurdu.
"İnanmadılar ki kazansınlar" manşetiyle çıkan Günebakış Gazetesi, "Kadıköy başımıza yıkıldı. Trabzonspor Süper Final'e Fenerbahçe hüsranı ile başladı" ifadesini kullandı.
İlkhaber "Yıkıldık, sürünüyoruz. Üzgünüz ama gerçek bu; rezil olduk", Taka Gazetesi, "Süper Hüzün", Ekspres, "Yine bize hüsran. Süper Final erken bitti", Karadeniz Gazetesi ise, "Trabzon'u gören var mı? Bahtı kara Trabzon" manşetleriyle çıktı.DHA