Merhaba arkadaşlar, forum sitemizde daha önce planladığımız genel bakım çalışması başlamıştır. Bu esnada forumda geçici olarak konu açma yasaklanmıştır. Öncelik olarak forumda eski konuların düzenlenmesi ve eski konulara yorumlarla güncellik kazandırılması sağlanacaktır. forum bakıminda herkese çeşitli görevler düşüyor bizi yalnız bırakmayacağınızı düşünüyoruz

Forumda ivedi yapılacaklar;

1-) Eski ve güncelliğini yitirdiğini düşündüğünüz konular raporlanacaktır. daha sonra yönetici panelinde raporlanan konular incelenip gereksiz konular silineceklerdir..
2-) Forumda benzer konuların tek başlıkta birleştirilmesi
3-) Mesajlardaki gizli linklerin temizlenmesi ve gerekli görülen düzenlemelerin yapılması.. ( konu içine konu ile alakalı resim ekleme, yazılara renk vermek bir nevi görselliği artırmak)

şimdilik bu başlıklardaki düzenlemeleri yapmamız gerekiyor daha sonra bakım aşamaları devam edecek tahminen 5 günlük bir bakım çalışması olucak sabrınız ve hoş görünüz için şimdiden teşekkürler.

Bakımda bizlere yardımcı olacak arkadaşlar bana özel mesaj gönderirlerse konu dağılmadan görevlendirmeleri daha sağlıklı yapabiliriz iyi forumlar